Web Analytics
BallinaUncategorizedKëta janë fëmijët e Ibrahim Tatlises, pamje kur ata këndojnë edhe ai...

Këta janë fëmijët e Ibrahim Tatlises, pamje kur ata këndojnë edhe ai përlotet

Këngëtari i mirënjohur Truk, Ibrahim Tatlises, i është kthyer skenës muzikore pas një distancimi prej nëntë vitesh.

Ai u rikthye në emisionin e tij “Ibo Show”, pas disa problemeve shëndetësore, ku së fundmi kanë qenë të ftuar disa nga familjarët e tij.

Vajza dhe djali i këngëtarit kanë qenë pjesë e emisionit të tij, Dilan Tatlises dhe Ido Tatlises, ku ata kanë përformuar, ku u pa Ibrahimi me lot në sy, pasi që u emocionua nga performanca e tyre./Blic/

Më poshtë gjeni videon e performancës:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit