Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaKëta janë finalistët e “Big Brother VIP Kosova”

Këta janë finalistët e “Big Brother VIP Kosova”

Sonte u mbajtë gjysëmfinalja e “Big Brother VIP Kosova”. Një “prime” larg finales së madhe .Finalistët e edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova” janë Vedati, Stresi, Artani, Mbresa dhe Xhuli.

Janë 96 ditë luftë, debate e momente qesharake. Permes nje video, Vellai i madhe i komunikoj se kush jane finalistet duke i falenderuar per pune dhe lojen e perkryer qe e kane bere.

Ndersa dy te eleminuarit nga gjysemfinalja eshte modelja Gresa Hoti dhe Burno. Per Gresen eshte eleminimi i dyte, pasi heren e pare e kishte pasur kutin e fatit, e cila me bileten e kthimit u kthy prap ne shtepi dhe qendroj deri sonte.

Ndërkohë finalistët do të marrin nga 10 mijë euro ndërsa fituesi çmimin e mbetur, keshtu ka zgjedhur Andi pas nje avantazhi ne loje qe ka pasur jave me pare. Kujtojme se finalja eshte te premten e 17 marsit./InfoKosova/ Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit