Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKëta janë katër të nominuarit në Big Brother Albania VIP 2 që...

Këta janë katër të nominuarit në Big Brother Albania VIP 2 që rrezikojnë të dalin të shtunën

Mbrëmjen e djeshme u mbajt prime i radhës i Big Brother Vip Albania 2 ku ishte gjithmone me te papritura si shume Prime duke diskutuar gjerat qe kane ndodhur gjate javes me banoret.

Por, poashtu edhe me surpriza te shumta ku banori Eni u surprizua nga nena pasi rrefeu hsitorine e dhimbshme te femijerise se tij, megjithese me vone ai u eliminua nga gara perfundimisht pasi nuk kishte as bilete kthimi.

Si gjithmone ne fund te spektaklit secili prej banoreve ka dhene nga dy emra per nominim duke i treguar edhe arsyet e tyre dhe  të nominuarit që do të rrezikojnë skualifikimin nga ky reality show do të jenë katër.

Jonathan, Luizi, Efi dhe Armaldo janë të nominuar për këtë javë në Big Brother Vip Albania 2, deri me tani Top Channel nuk ju ka treguar se Jonathan është i nominuar për BBAV 2.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit