5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019
Ballina Uncategorized Këta janë njerëzit më të mbrojtur në botë

Këta janë njerëzit më të mbrojtur në botë

Nga rrëmbimet, vrasjet në tentativë, oficerët mbrojtës personalë, të njohur si mbrojtësit më të mirë, janë parë shumë si të drejtave të autorit, të të famshëmve dhe figurave politike, shkruan InfoKosova.

Por, meqë numri i individëve me vlerë të lartë neto vazhdon të rritet, mbrojtjet tani po rriten dhe kërkojnë për një shumëllojshmëri klientësh.

Por çfarë mund të bënte një person të dëshironte ajo që të bën të vlefshme për të mbrojtur?

A jeni gati për të mësuar.

Këtu janë 10 njerëzit më të mbrojtur në botë./InfoKosova/

Shiko Videon:

608,855FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...
web
analytics