Web Analytics

Këta janë tre banorët që shkojnë në nominim nga publiku

Botuar nga: InfoKosova

Tre të nominuarit në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2 janë Shqipja, Blerando dhe Brikenda.

Shqipja ka shkuar në nominim pasi e ka humbur javën e kaluar sfidën e dhënë nga Vëllai i Madh.

Ndërkaq, Blerando dhe Brikenda kanë shkuar në nominim pasi janë zgjedhur si dy më pak të preferuarit nga publiku në televotimin që ishte i hapur.

Ndersa Blero, Edona James dhe Gani Germia ishin tre me te preferuarit e publikut.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT