Këta janë vëllezërit e Diellza Kolgecit

Ish-funksionari i lartë, Remzi Kolgeci, ishte baba krenar i tre fëmijëve, dy djemve dhe një vajze.

Derisa vajza e tij është bërë shumë e njohur që në adoloshecë, djemtë kanë qëndruar gjjthmonë larg opinionit publik.

Edi dhe Alberti janë të dy të shkolluar e të dëshmuar në profesionet e tyre, por publiku pak di për ta.

E, ajo që i publikon shpesh në faqen e saj dhe krenohet më së shumti me vëllezërit e saj, është Diellza, ish “Miss Kosova”, e cila kohë pas kohe shihet nën shoqërinë e Edit e Albertit.

Bukuroshja i ka pikë të dobët që të dy./Kosovarja/