Këtë sruprizë të bukur ia bëri Ermal Mamaçi bashkëshortes për ditëlindje

Moderatorja dhe biznesmenia, Amarda Toska feston sot ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte një urim nga bashkëshorti, Ermali i cili ka zbuluar edhe surprizën që iu bë Amit në “Ami Event”.

Ermali ka postur dy foto ku Ami shfaqet e rrethuar me tollumbaca të bardhë dhe prapa saj shkruhet “Ajo është një yll”.

Në tavolinën e punës së Amit, qëndron një buqetë me lule.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, shkruan Ermali teksa tek ky postim Ami ka marrë edhe qindra urime të tjera nga miqtë e fansat.