Këtë veshje ka zgjedhur Elita në këtë kohë më borë

Moderatorja e njohur Elita Rudi edhe pse që një kohë i mungon ekranit televiziv ajo me paraqitjet e saj vazhdon të jetë prezente në mediat rozë.

Ajo që komentohet më shumë është stili i veçantë që ka ajo.

Duke iu përshtatur gjithmonë vendit moderatorja në fjalë gjithmonë shfaqet tërheqëse dhe shembull për vajzat e tjera.

Edhe sot, në këtë kohë më borë Elita ndau një imazh duke treguar se çfarë stili të veshjes ka zgjedhur.

Më poshtë mund ta shihni fotografinë e bukur të saj. /Kosovarja/