Këtë video të Angela Martinit me vallëzim provokues, nuk duhet ta humbisni

Modelja shqiptare njihet për provokimet e saj me postime në rrjete sociale.

Angela Martini sapo ka publikuar një video në profilin e saj zyrtar në Instagram me anë të cilit ka marrë vëmendje.

E veshur me fustan të natës, modelja ka provokuar nga tualeti teksa bën lëvizje joshëse.

Ajo shihet pa reçipeta dhe sensuale e cila mori komente dhe pëlqime nga fansat e saj si pothuajse në çdo postim.

“Bëhu një zë, jo një jehonë”, ka shkruar në mbishkrimin e videos Martini./Lajmi