Web Analytics
BallinaUncategorizedKëtë vogëlush të këndshëm sot e duan të gjithë

Këtë vogëlush të këndshëm sot e duan të gjithë

Ai është njëri nga personazhet më të dashur për publikun.

Spikati qysh në daljet e tij të para në ekran në sajë të batutave të lirshme, dhe tashmë është një prej aktorëve më në zë dhe më të paguar në vend.

Ai është bërë nostalgjik teksa ka shfletuar fotografitë e vjetra, ku ka publikuar një fotografi me prindërit.

“Babi, Mami edhe un llapushi… qysh atëherë kam pas pa shtremt”, shkruan ai.

E nëse nuk arritët që ta njihni, ai është Bes Kallaku, i cili nuk i kursen edhe etiketimet lidhur me pamjen e tij.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit