Web Analytics

Këto foto konfirmojnë ndarjen e Strakoshës nga partnerja e tij

Thomas Strakosha po shijon pushimet pas pjesëmarrjes së Kombëtares në Europian.

Në rrjetet e tij sociale shihet se ai është arratisur për pushime në Mykonos, por këtë udhëtim ka zgjedhur ta bëjë pa partneren e tij.

Strakosha ka zgjedhur të jetë në shoqërinë me vëllanë e tij dhe disa shokë të tjerë.

Ndërkohë modelja Esther Adjoa Asiédu ka treguar në Instagramin e saj se ndodhet në Como të Italisë me mikeshat e saj.

Kjo gjë ka shtuar akoma më shumë aludimet se marrëdhënia mes tyre mund të jetë në krizë pasi pak më parë u bë e ditur se dyshja kanë fshirë fotot e njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Shiko foton:

Nga rubrika