5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019
Ballina Uncategorized Këto janë 10 gjërat më të tmerrshme që janë gjetur në pyje...

Këto janë 10 gjërat më të tmerrshme që janë gjetur në pyje !

Për mbijetesën më me përvojë ose entuziastin e natyrës, pyjet frymëzojnë pak shqetësime, shkruan InfoKosova.

Ata janë të dendura, të errët dhe zvarriten me kafshë të rrezikshme – shumë prej të cilave nuk mund t’i shihni deri sa është tepër vonë.

Gjithashtu, është e lehtë të humbësh në pyll, sidomos kur çdo pemë duket e njëjtë dhe qytetërimi është kilometra larg.

Videoja në vijim përshkruan tregimet e pyllit të habitshme edhe aventurieri më i kalitur, gjë që mund t’ju bëjë të mendoni dy herë për të marrë një shëtitje rastësore nëpër pyje.

Të paktën ata do t’ju bëjnë të vetëdijshëm për rreziqet që nuk njihni se ekzistonin deri tani. /InfoKosova/

Shiko Videon:

608,855FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...
web
analytics