3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Këto janë 10 thesaret më të shtrenjta që janë gjetura nënujore !

Këto janë 10 thesaret më të shtrenjta që janë gjetura nënujore !

Këto thesare të vlefshme dhe të shtrenjta u fshehën në fund të detit dhe njerëzit me fat që i gjetën ato, shkruan InfoKosova.

Tani ata janë shumë të pasur nga gjetjet nëujore.

Nga objekte historike të tilla si monedha të lashta, me statuja gjigante misterioze, këta gjuetarë thesari dhe arkeologë nuk mund të besonin syve të tyre.

Dhe me vlerën e thesarit nënujor të botës që arrin më shumë se një miliardë dollarë, nuk është çudi që njerëzit do të debatojnë se kujt i takojnë./InfoKosova/

Shiko Videon:

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Merkel: Vendet e BE-së të bashkëpunojnë për ndryshimin e klimës

Shtetet anëtare të Bashkimit Evropian duhet të veprojnë së bashku kundër ndryshimit të klimës, nëse dëshirojnë të luajnë një rol kryesor në këtë çështje,...
web
analytics