10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Këto janë fotografitë më të bukura të dasmave

Këto janë fotografitë më të bukura të dasmave

Thonë se çdo fotografi tregon një histori dhe kjo është e vërtetë.

Fotografët pa frikë – një vend i dedikuar për të festuar fotografinë më të mirë të dasmës në botë – zbuluan koleksionin e tyre të fundit të 204 imazheve.

Shikoni disa nga fotografitë:

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics