8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Këto janë fotot më qesharake të martesave…

Këto janë fotot më qesharake të martesave…

Thonë se martesa është dita më e mirë e ditës suaj, shkruan InfoKosova.

Të rrethuar nga familja, miqtë, duke ia dhënë jetën tuaj dikujt që dashuroni, të gjitha këto janë aq romantike dhe të papërballueshme.

Mbi të gjitha dasma është mundësi e përkryer për të qeshur së bashku./InfoKosova/

Këto foto qesharake na tregojnë anën më qesharake të dashurisë:

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Në këto vende të botës, asnjë turist nuk lejohet të shkelë. Arsyet interesante!

Ja disa nga vendet më të njohura dhe misterioze ku askush nuk shkon asnjëherë. Duket se globalizmi i ka dhënë mundësi kujtdo që ka dëshirë...
web
analytics