10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Këto janë ndëshkimet në shkolla për nxënësit që e "kaluan kufirin" !

Këto janë ndëshkimet në shkolla për nxënësit që e “kaluan kufirin” !

Në shkollë, mësuesit e bëjnë të pamunduren që ta mbajnë rendin dhe qetësinë në klasë, shkruan InfoKosova.

Por sa e vështirë është kjo gjë ?

Kur nxënësit bëjnë probleme të mëdha, ose kur mësuesit nuk janë në disponim, ka shumë ndëshkime që i kalojnë kufinjët.

Në videon e mëposhtme ju ftojmë ti shikoni disa prej ndëshkimeve më të rënda./InfoKosova/

Shiko Videon:

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics