Web Analytics
BallinaUncategorizedKëto janë tri shoqet e bukura të Engjit

Këto janë tri shoqet e bukura të Engjit

Engjellusha Salihu e nisi me vullnet karrierën e saj muzikore dhe po e mbanë mjaftë mirë edhe sot.

Ajo veç këngëve që ka, është e angazhuar edhe në ahengje të ndryshme muzikore e organizime familjare.

Projektet e saj të fundit kanë thyer rekordin e shikueshmërisë duke u vlerësuar lartë.

Veç zërit përmes së cilit ajo argëton publikun, komentohet edhe për paraqitjet plotë stil.

Një vajzë e këndshme që me sharmin e saj bënë për vete njerëzit.

Engji shpesh ndanë imazhe nga aktivitetet e saj të përditshme qofshin për apo jashtë muzikës.

Sot ajo duket se ka kalyuar kohë të mirë me tri shoqet e saj, me të cilat ka shkrepur disa fotografi.

Të buzëqeshura e të hareshme duken shoqet bashkë./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

630,264FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit