8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Këto punë nuk do të ekzistojnë më brenda dhjetë viteve

Këto punë nuk do të ekzistojnë më brenda dhjetë viteve

Sigurisht, robotët ndoshta nuk do të zëvendësojnë kurrë artistët, atletët apo romancierët tanë, por kur bëhet fjalë për shërbimin ndaj klientit, punën në dorë apo punën në fabrikë robotët do gjinden aty, shkruan -InfoKosova.

Ka shumë njerëz të zgjuar që debatojnë se si mos humbasin punën.

Ne nuk mund t’ju them se çfarë ka të ardhme, por ne mund t’ju tregojmë për punët e sotme që ndoshta do të shkojnë në rrugën e dodos në të ardhmen jo shumë të largët …/InfoKosova/

Shiko Videon:

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Në këto vende të botës, asnjë turist nuk lejohet të shkelë. Arsyet interesante!

Ja disa nga vendet më të njohura dhe misterioze ku askush nuk shkon asnjëherë. Duket se globalizmi i ka dhënë mundësi kujtdo që ka dëshirë...
web
analytics