Këto rroba ia ‘vodhi’ motra Sarës

Sara Berisha dhe motra e saj Ditea kanë treguar se kanë raport të shkëlqyeshëm.

Që kur Sara doli nga Big Brother ato shihen shpesh në shpqërinë e njëra tjetres.

Së fundmi Ditea postoi një foto por vëmendje mori përshkrimi.

”Vodha veshjen e motres sime” shkroi ajo krahas fotove./InfoKosova/