Këto të pasme të mëdha të Anës nuk do i harroni lehtë

Ana Kabashi po përfolet kohëve të fundi goxha në media.

Kjo edhe për shkak të dnryshimit në pmaje, ndërsa në një interviste të fundit ka pranuar se ka bëre ndërhyrje në buzë dhe në hundë.

Por përpos kësaj ajo ka formësuar edhe format trupore.

Së fundmi u shfaq e veshur me fustan të ngushtë duke theksuar të pasmet./InfoKosova/