Web Analytics
BallinaUncategorizedKëto tri super-femra shqiptare paskan qenë shoqe klase!

Këto tri super-femra shqiptare paskan qenë shoqe klase!

Shumë nga fytyrat publike njihen prej kohësh dhe kjo zbulohet në intervistat e tyre.

Vip-at shqiptar nuk hezitojnë të tregojnë edhe për të kaluarën e tyre dhe kjo ngjall reagime të ndryshme nga fansat e tyre.

Së fundi, moderatorja shqiptare Elita Rudi përmes vlogut të saj ka bërë me dije se kishte në klasë dy super femra shqiptare.

Bëhet fjalë për Morena Tarakun dhe Fiona Gllavicën, të dyja shumë të suksesshme në profesionin e tyre./Blic/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit