Web Analytics
BallinaKëtu mund ta dini qendrën se ku do të votoni me 14...

Këtu mund ta dini qendrën se ku do të votoni me 14 shkurt

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), ka bërë publik linkun përmes së cilit mund të gjeni qendrën tuaj të votimit.

Këtë gjë mund ta bëni në linkun e mëposhtëm, duke shkruar vetëm numrin personal.

Për ta gjetur qendrën tuaj të votimit, ju duhet të shkruani numrin tuaj personal dhe më pas ju shfaqet emri, mbiemri, komuna dhe qendra e votimit.

Shiko linkun https://eomp.kqz-ks.org/VCChangeRequests/Index

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit