Khloe Kardashian ndryshon pamjen, e ‘zjarrtë’ me dukjen e re

Ylli televiziv, Khloe Kardashian njihet si një nga femrat më sek.si në botë.

Ajo ka linja ‘bom.bastike’ prej të cilave edhe morri famën më të madhe.

Motra e Kim-it, edhe së fundmi ka marrë vëmendjen për shkak të ndryshimit që ka bërë në dukje, duke ndërruar stilin dhe ngjyrën e flokëve.

Me flok të errëta ajo vetëm sa ka vënë më shumë në pah bukurinë e saj.

Kujtojmë që Khloe ndër vite ka preferuar të ndërroj shumë modele dhe ngjyra flokësh, duke ndryshuar vazhdimisht pamjen. /IndeksOnline/