Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKiara bën veprimin e çuditshëm në debatin më të madh të shtëpisë

Kiara bën veprimin e çuditshëm në debatin më të madh të shtëpisë

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Në shtëpinë e “BBVA”, banorët janë përfshirë në debat. Ajo që na bën përshtypje është Kiara. Moderatorja jo vetëm që nuk është përfshirë në debat, jo vetëm që s’ka qenë as kurioze të shohë “sherr” siç po bëjnë shumica e shtëpisë, por ka zgjedhur të bëjë një sy gjumë në oborr. Qetësia e saj olimpike është për t’u admiruar.

Ndryshe banoret pritet te qendrojne te mbyllur deri me 15 maj brenda mureve te shtepise me te famshme se BBVA ne loje per cmimin e madh prej 100 mije eurosh.

Rrjetet Sociale

630,347FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit