Web Analytics

Kiara do të xhelozoj, publikohet foto e Luizit me këngëtaren superseksi në ashensor

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja Nora Istrefi ka publikuar një foto me këngëtarin dhe fituesin e BBVA2, Luiz Ejlli.

Ende nuk dihet se a ka diçka te re për nja bashkëpunim mes vete mirëpo ajo se çfarë mbete është të presim se a do të ndodh ndonjë projekt muzikor.

Fenomeni Luiz Ejlli poashtu mund të themi se është një nga figurat me të përfolura të momentit dhe kohët e fundit ai do të lansoj një projekt me rep-artistin e njohur Ghetto Geasy.

Shiko foton:

Të FUNDIT