Kiara e feston ditëlindjen përkrahë Butrint Imerit!

Mbrëmë, moderatorja Kiara Tito ka festuar 25-vjetorin e saj.

Kiara kishte organizuar një festë ku kishte mbledhur miqtë e njerëzit e saj më të dashur, të cilët publikuan edhe foto e video nga atmosfera e krijuar.

Në festë nuk ka munguar edhe Butrint Imeri me këngët e tij e një prej videove të postuara nga Niko Komani, shihet Kiara duke kërcyer.

Në sfond është kënga “Për një dashuri” dhe Kiara shihet duke kënduar dhe e buzëqeshur.

Moderatorja dukej shumë s.eksi me një fustan me dekolte të hapur e që i nxirrte linjat trupore./kosovarja