Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKiara e pyet sa centimetra?.. epike përgjigja e Luizit! (VIDEO)

Kiara e pyet sa centimetra?.. epike përgjigja e Luizit! (VIDEO)

Dyshja më e diskutuar nga publiku duket se me hyrjen e banorëve të rinj, ka ngjallur predispozitën e Kiarës ndaj Luizit. Ajo duket më e afruar dhe më e dashur me të, më e çlirët dhe më lejuese.

Në një moment Kiara e pyet “sa centimetra?” por Luizi e ndërpret në ajër dhe i përgjigjet.  Dyshja kanë filluar të bëjnë biseda më të çlirëta mbrëmjeve në krevat gjë që Kiara deri para disa ditësh nuk e lejonte duke krijuar dhe kërkuar distancë.

Së fundmi ndjekësit kanë vënë re një farë interesi nga ana e Jorit përkundrejt Luizit dhe bëjnë tifo që mes tyre të lindë diçka. Publiku nuk do që ta shikojë Kiarën krahë Luizit pasi e konsideron të pa arsyeshme sjelljen e saj të ftohtë.

Shumica mendojnë se ajo nuk e do Luizin. Edhe personazhe të show bizit janë shprehur pa dorashka duke e thënë qartë mendimin e tyre: “Kiara nuk e duron dot Luzin, i duhet për Prime dhe për lojë.” Shiko videon më poshtë:

@luizkiarabbv

#bigbrothervipalbania #meluizin #meluanineshqiperise🦁🦁🦁🦁 #luizejlli

♬ original sound – Luiz Kiara

 

Rrjetet Sociale

630,645FansaPëlqeje
28,201NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit