Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKiara flet për Luizin: “Mbase njerëzit jashtë kanë thënë ç’do kjo me...

Kiara flet për Luizin: “Mbase njerëzit jashtë kanë thënë ç’do kjo me këtë”

Lidhja e Kiarës me Luizin është ndër temat më të komentuara të momentit. Ndërkohë që banorët po njihen me prurjet e reja, një video po qarkullon në rrjet ku duket Kiara e cila bisedon me Fotinin.

Ajo tregon(për të 100 herë) lidhjen me Butrintin dhe se me tu futur në shtëpi kurrsesi nuk dëshironte një tjetër lidhje publike. Kiara tregoj se aty brenda gjërat janë ndryshe dhe nuk e di çfarë ndodh jashtë por hyrja e babait e ka qetësuar sepse ajo mendonte se jashtë thoshin:”Iiii çdo kjo me ktë”

Kiara dhe Luizi jane cifti i cili po shijon romancen brenda shtepise se famshme Big Brother Vip Albania, ku lidhja e tyre beri buje te madhe ne kete sezon te spektaklit. Brenda shtepise ata shpesh here kane pasur ngritje e ulje te lidhjes por megjithate i kane mbijetuar pengesave.

Sonte pritet te zhvillohet prime i radhes Big Brother Vip Albania, ku mendohet qe do te jete nje nate mjafte e zhurshme, pasi sonte do te largohet njeri mes Oltes, Armaldos dhe Kristit. Ky nominim erdhi nga Luizi pas hapjes se kutise se Pandores. Për më shumë dëgjoheni videon me veshët tuaj:

 

Rrjetet Sociale

630,701FansaPëlqeje
28,198NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit