Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKiara gati të dorëzohet: Luiz më vie të të puthë por…

Kiara gati të dorëzohet: Luiz më vie të të puthë por…

Banorët e shumëpërfolur të Big Brother, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito ditën e sotme kanë qenë më të afërt se kurrë me njëri-tjetrin, jo pasi dyshja kanë qenë të detyruar nga ‘’Vëllau i madh’’ të mbyllen në njërën nga dhomat e shtëpisë dhe të kujdesën për një kukullë sikur ajo të ishte bebe.

Me të vënë ‘’beben’’ në gjumë Ejlli ka insistuar më shumë se një herë ta puthë Tition në buzë. Kiara si zakonisht ka refuzuar. Por si duket me kalimin e kohës Kiara është dorëzuar pasi Ejlli i është drejtuar me fjalë të padëgjuara më parë.

‘’Më vie të të puthë por ka diçka që më step. Nuk e di as vetë se çka është por kur të më vie do të puth se nuk jam f’mi’’, ka thënë ajo. Pas kësaj deklarate Luizi tha se ka dëshirë që ta provojë puthjen me Kiarën pasi, sipas tij, është ndjenjë e mirë.

Ai shtoi gjithashtu se po të mos ia jepte ajo‘ ’dritën jeshile’’ do ta trajtonte ngjashëm siç trajton konkurentët tjerë. “Për mua do të ishe si Eni që doli. Dhe kam gabuar që të kam shprehur ndjenjat se kjo nuk me favorizon“, i është kthyer Luizi asaj.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit