Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKiara i kërkoi Luizit ta heq bluzën që Kejvina i'a ka dhuruar,...

Kiara i kërkoi Luizit ta heq bluzën që Kejvina i’a ka dhuruar, reagon ashpër Kejvina (Video)

Shpesh Luizin e kemi parë te vesh një bluzë të bardhë por a e keni ditur që këtë bluzë ia ka dhuruar Kejvina sa ishte brenda shtëpisë së Big Brother, këtë e zbuloi vetë Luizi derisa ishte duke biseduar me Kiaren.

”Të lutem ma hiq këtë bluzën” iu kthye Kiara Luizit duke i thëne ta heq pasi nuk po i pëlqen si duket me të por Luizi tha se e vesh herë pas herë sepse ia ka dhuruar Kejvina dhe e ben per kete arsye.

E lidhur me këtë rast reagoi Kejvina me një post në Insta Story ku shkruan: ”Në kohë reale, eh moj Kiara butulose por kur merrje gjërat e mia aty brenda të pëlqenin? Shumë e dashur je” ka shkruar Kejvina me ironi.

Ndryshe, edhe pse Kejvina u përjashtua nga loja e Big Brother Vip Albania shkaku zenkës me Luizit ajo ka folur fjalë të mira për Luizin jashte duke thënë se kur të dal ai do bëhen shok të mirë./InfoKosova/Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit