Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKiara kritikon sërisht Luizin dhe bën xhiron e rrjetit: ”Sa hëngre o...

Kiara kritikon sërisht Luizin dhe bën xhiron e rrjetit: ”Sa hëngre o Luiz, vazhdo…”

Në një çift normal të dashuruarish nuk ka vetëm puthje dhe përqafime. Jemi të vetëdijshëm se në një lidhje, femra është ajo që kujdeset edhe për imazhin e mashkullit të saj poashtu.

Të njëjtën gjë po bën edhe Kiara që dëshiron më të mirën për të dashurin e saj dhe shpesh e kritikon për mirë por në rrjet njerëzit janë të irrituar me të. E njëjta gjë ka ndodhur pasi një video e dyshes po bën xhiron e rrjetit.

Luizi ulet për të ngrënë dhe Kiara i thotë: “Sa hëngre Luiz,vazhdo bëje barkun.O do ta heq unë ty atë bark ose ndryshe…” ndersa Luizi nuk e mori shume seriozisht edhe pse keto komente shpesh here e kane prekur.

Disa here ai i ka thene Kiares se nuk duhet ti thote gjera te tilla ne sy te banoreve por ajo ka vazhduar njejte, ndersa megjithekete lidhja e tyre perpos disa zenkave po vazhdon bukur pasi po i tejkalojne.

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit