Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKiara në gjumë, Luizi e puth dhe i thotë se do të...

Kiara në gjumë, Luizi e puth dhe i thotë se do të bëjnë bashkë katër fëmijë

Kiara dhe Luizi ishin çifti i radhës që duhej të përkujdeseshin për “Arbanën” e vogël në shtëpinë e Big Brother VIP Albania. E teksa kanë pasur mundësinë që të shijojnë së bashku intimitetin në një ambient privat, Luizi dhe Kiara duket se ia kanë kaluar shumë mirë pranë njëri-tjetrit.

Madje në një moment, kamerat kanë kapur momentin kur Kiara është duke fjetur, ndërkohë që Luizi shkon dhe e puthë pa pushim.

Në një video tjetër, dyshja teksa kujdesen për kukullën foshnjë diskutojnë mbi prindërimin, ku mes të tjerash këngëtari shkodran i thotë moderatores se do t’i bëjnë katër fëmijë.

Kujtojmë që Luizi është i nominuar këtë javë, së bashku me Efin, Amarildon dhe Xhonatanin – ku njëri prej tyre do të lërë shtëpinë të premten.

Shiko videon:

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit