Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKiara pa gjumë pas mbrëmjes së djeshme, Luizi i shqetësuar

Kiara pa gjumë pas mbrëmjes së djeshme, Luizi i shqetësuar

Pasi “Vëllai i Madh” vendosi që Kiara të ketë mundësinë për të parë se çfarë thonë jashtë për të, pas hyrje në Big Brother, ajo është prekur dhe nuk është ndjerë mirë duke u ndjere mjaft keq.

Këtë fakt e ka vërtetuar edhe vet Luizi i cili e ka pohuar gjatë një bisede me Kiarën se ajo është pa gjumë dhe ka nevojë që të flejë. Ai është dukur i shqetësuar për Kiarën teksa i ka kërkuar me ngulm që të shplodhet.

Kiara: Ça ke pse bëhesh çun i keq. Luizi: Më shqetëson fakti që je pa gjumë. Kiara: Më thuaj ku e ke se se ke aty, se fillon e bën..Luizi: Je pa gjum. Dua që të flesh, këtu e kam sepse nuk flen.

Kete ai e ka bere edhe per faktin se Kiara nuk e ka puthur ne mengjes duke u arsyetuar se ka mbetur gjithe naten pa gjume dhe ne mengjes nuk eshte ndjere mire, ndaj Luizi i ka thene se kete po  e ben vazhdimisht.

Rrjetet Sociale

630,319FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit