Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Kiara pas ndërhyrjeve në fytyrë, ndryshon edhe shijen për meshkuj

Kiara Tito prej vitesh ka gjetur vend në botën e televizionit dhe është plasuar mirë.

Megjithatë, jo vetëm puna e saj si prezantuese ka kontribuar në famën që gëzon.

Kiara, u bë e njohur edhe falë jetës së saj private, e posaqërisht lidhjes me këngëtarin Butrint Imeri.

Sot, prezantuesja është zyrtarish e martuar me fituesin e “BBVA 2” dhe ajo duket shumë më ndryshe se dikur.

Duket se ajo e ka ndryshuar edhe shijen për meshkuj, pasi Luizi dhe Butrinti janë aq ndryshe sa s’ka./kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu