Web Analytics

Kiara publikon fotografi me nënën e saj, por ky detaj në trupin e saj merr vëmendjen e fansave!

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pasi mori pjesë në Big Brother VIP Albania dhe martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Çifti po i kalon mujat me të ëmbël të jetës pranë njëri-tjetrit.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet në shoqëri të nënës së saj.

Pranë njëra-tjetrës ato shfaqen kaq shumë të lumtura.

Ndërsa vëmendjen e merr dhurat qe Luizi i’a kishte bërë Kiarës gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBV Albania.

Kiara nuk po e bën asnjë lëvizje pa e marrë atë me vete.

Duket se dashuria mes Kiarës dhe Luizit vetëm po rritet. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT