Web Analytics

Kiara Tito duket kaq joshëse në fotot e fundit që publikoi

Nga: InfoKosova

Moderatorja e njohur nga Shqipëria, Kiara Tito, vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në showbizin shqiptar.

Ajo së fundmi ka marrë vëmendje me një paraqitje elegante, në një fustan të verdhë të punuar nga stilisti Valdrin Sahiti.

Kjo duket të jetë realizuar për përvjetorin e 30-të të martesës së prindërve, duke qenë i organizuan një festë madhështore në Tiranë.

Veç kësaj, ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2 ka sjell edhe disa momente të tjera të veçanta nga ky event.

Në njërin prej tyre është shfaqur edhe me partnerin e saj, artistin shkodran, Luiz Ejlli.

Çifti i famshëm tashmë janë bashkë në çdo moment si dhe në ngjarjet e njëri-tjetrit.

Dyshja kujtojmë se kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë më 7 maj, në natën finale të BBVA. /Telegrafi/

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT