Web Analytics

Kiara Tito merrë vërejtje, dhe nuk do e besoni arsyen!

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito është një nga moderatoret më të komentuara në vend.

Ajo është në pritje të ëmbël, ku së bashku me fituesin e BBVA 2, Luiz Ejlli do të bëhen prindër për herë të parë.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto në Instagram ku ka thënë se po merrë vërejtje nga fansat për veshjen.

Vërejtje ka marrë së vishet vetëm me ngjyrë të zezë andaj ajo tha se duhet ta ndryshoj këtë./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT