Web Analytics

Kiara Tito nuk harron Butrint Imerin, ja detaji që nxjerr zbuluar moderatoren (Video)

Një tjetër video është bërë virale në lidhje me Kiarën dhe këngëtarin Butrint Imerin, për të cilin është thënë se ishte në lidhje dashurie.

E fansave nuk ju ka shpëtuar një detaj nga klipi i këngëtarit.

Mesa duket një prej modeleve në videoklipin e Butrintit ka të njëjtin fustan si ai që ka veshur Kiara Tito në një dalje të saj televizive.

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthej dhe dyshja të marrin sërisht vëmendje.

Madje e kanë cilësuar si një gjest që moderatorja po i kushton rëndësi Butrintit. /Shqip

Shiko videon:

@hehwhwhehk

♬ Lagja – Noizy

 

Nga rubrika