Kiara Tito shkëlqen nën rrezet e diellit

Kiara Tito vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në show bizin shqiptar.

Prezantuesja shqiptare mori famë sidomos pas lidhjes më këngëtarin kosovar, që asnjëherë as nuk u mohua, por as nuk u pohua nga dyshja.

Ndërsa, krahas kësaj ajo shquhet edhe për ëmbëlsinë dhe linjat trupore.

Së fundmi ajo na vjen tejet atraktive përmes një fotografie në llogarinë Instagram.

Në një fustan të kuq, ajo shkëlqen nën rrezet e diellit./Indeksonline