Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKiara u bë shumë xheloze për Efin? Olta s’e lë rehat: Po...

Kiara u bë shumë xheloze për Efin? Olta s’e lë rehat: Po pse u ndjeve keq

Olta ka dyshime se Kiara është bërë xheloze kur Luizi zgjodhi Efin dhe jo atë për “The Voice of Big brother” teksa bisedonin sot të dyja, Olta i tha Kiarës mendimin e saj, por kjo e fundit e mohoi në mënyrë kategorike.

Kiara xheloze? Olta: U mërzite se Luizi zgjodhi Efin Biseda mes tyre: Kiara: Po ça janë këto muhabete, seriozisht e ke? Se fitoi Efi? Ça po thua o Olta Olta: Prandaj u bëre keq ti, prisje që Luizi të zgjidhte ty.

Kiara: Për Zotin jo, Olta: O Kiara është normale, Kiara xheloze? Olta: U mërzite se Luizi zgjodhi Efin, Kiara: Për Zotin jo nuk e kam fare aty, Olta: Edhe unë po të isha do t’i thoja të dashurit tim, shokut tim, pse s’më zgjodhe mua?

Kiara: Ça janë këto se ne jemi në lojë tani!, Olta: Pse u mërzite pra?, Kiara: Isha e ngarkuar o Olta, Kiara xheloze? Olta: U mërzite se Luizi zgjodhi Efin, Olta: Pse papritmas sa zgjodhi ai Efin, ti u ngarkove dhe u zive me Luizin, Kiara: Nejse kështu do ta shohësh ti…, Kiara xheloze? Olta: U mërzite se Luizi zgjodhi Efin.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit