Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKiara u trondit nga informacionet që mori nga produksioni, i ndodh e...

Kiara u trondit nga informacionet që mori nga produksioni, i ndodh e papritura jashtë shtëpisë së “BBVA”

Kiara pak ditë më parë pësoi humbje të ndjekësve në ‘Instagram’, pas situatës së krijuar me Luizin tek lavamani. Fansat e Luizit u hakmorrën ndaj saj në këtë mënyrë duke humbur gati 40 mije ndjekes.

E mbrëmjen e kaluar, Kiara pati avantazh në lojë si lidere e shtëpisë, kështu duke marrë informacione nga jashtë. Ajo u vu në një pozitë tejet të vështirë, dhe kjo ka ngjallur reagime të shumta.

Kjo pasi te gjita lajmet qe iu transmetuan nga produksioni ishin tituj te shkruar negativisht per Kiaren qe e beri te ndihej shume keq, madje e beri te preket edhe Luizi pasi sipas titujve Kiara nuk e do Luizin.

Pas natës së mbrëmshme e cila ishte jo edhe aq e lehtë, duket se fansat e Luizit e kanë shpërblyer moderatoren me kthimin e ndjekësve. Ajo brenda natës ka arritur të rikthejë plotë gjashtë mijë ndjekës.

Rrjetet Sociale

630,330FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit