Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKiara zgjidhet lidere i shtëpisë, Olta 'qartet' pasi i'a jep punën më...

Kiara zgjidhet lidere i shtëpisë, Olta ‘qartet’ pasi i’a jep punën më të vështirë

Pasi Ermiona qe ishte lidere e shtepise eshte perjashtuar, dje eshte bere votimi per te zgjedhur liderin e ri per kete jave. Lidere eshte zgjedhur Kiara Tito me shumice votash per te nga banoret.

Ate e votuan Luizi, Maestro, Jori, Keisi dhe Antoneta duke u bere keshtu lidere e shtepise per kete jave, menjehere ajo ka filluar ti ndaj punet per banoret por e pakenaqur si shpesh here mbeti Olta Gixhari, shkruan InfoKosova.

Kiaras vendosi qe kete here olten ta bej ndihmes kuzhiniere pasi kuzhinier do te jete Qetesori, Olta tha se nuk mund te bej edhe kuzhinen edhe enet duke i thene lideres qe te sjell edhe nje banor te enet pasi jane 16 banor.

Sipas saj ka shume prej banoreve qe nuk bejne asnje pune dhe nuk eshte e drejte qe dikush te bej shume pune ne kuzhine e dikush te rri gjithe javes, por kjo nuk e bindi Kiaren qe tha se deshiron ta shohe ne kuzhine dhe Olta tha se do ia kthej kete qe po ia ben./InfoKosova/

 

Rrjetet Sociale

630,645FansaPëlqeje
28,201NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit