Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKiarën nuk e mbajnë nervat, “i vë kushte” Luizit: Ik ndërro veshjen,...

Kiarën nuk e mbajnë nervat, “i vë kushte” Luizit: Ik ndërro veshjen, se je i lidhur me mua

Pas dy ditësh shumë të tensionuar mes çiftit Luizi- Kiara duket se moderatorja edne nuk ka gjetur “paqe” me veten dhe partnerin e saj, megjithese ata i kane te shpeshte zenkat dhe kane goxha mosmarreveshje.

Ditën e djeshme teksa ishin duke pritur komentet e fansave të tyre, Kiara i ka kërkuar të vesh rroba më të mira sepse ai është i dashuri i saj. Pjesë nga biseda: Kiara: Ka mundësi të kesh një veshje dinjtioze të presim komentet.

Luizi: Po tani pse të erdhën rrobat ty, mua nuk më erdhën. Kiara: Po pse pak rroba ti ke, vish ato që ke. Na bën sikur s’ke rroba. Po tani a je me mua, apo… ? Po jo kështu, bashkë jemi po ik vishu.

Luizi: Deri kur jemi? Kiara: Deri në finale Luizi: Po pastaj? Kiara: Pastaj shohim. Ndersa pas komenteve Kiara eshte hidheruar me Luizin pasi Olta ka marre komente te mira per perkujdesjen e tij sa ishte semure ndersa Kiara jo.

Rrjetet Sociale

630,347FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit