Kida duket kaq “bombastike” në Instagram

Ajo është e suksesshme dhe mjaft tërheqëse, gjithmonë aktive në rrjetet sociale, Kida ka ditur gjithmonë se si të jetë në qendër të vëmendjes.

Këtë herë këngëtarja ka postuar një foto sen, suale në instagram ku shfaqet vetëm me ge ta të holla, ndërsa ka hedhur sipër krahëve një xhaketë në ngjyrë bezhë.

Këngëtarja duket mjaft se, nsuale duke ekspozuar linjat e saj, ndërsa shfaqet në super formë.

Ndërsa në një tjetër foto këngëtarja shfaqet duke pozuar me një body në ngjyrë portokalli ngjitur pas trupit që i nxjerr në pah format.

Ajo është mjaft e dashur për publikun dhe në çdo postim të saj në rrjetet sociale merr me mijëra pëlqime e komente pozivite nga fansat dhe miqtë.