Kida e mbulon gjoksin me gjethe

Është këngëtarja më e zëshme në vendin tonë.

Me hite e mëdha që i ka sjellë për vite më radhë ka arritur të jetë mjaftë e pëlqyer nga audienca shqiptare.

Ajo është mjaftë e afërt me fansat në rrjetin social duke ndarë imazhe të shumta, ku në çdo paraqitje kujdeset të eksperimentoj me dukjen e saj.

Duke bërë stila të ndryshëm të flokëve, kohëve të fundit ka nisur të ekspozohet më shumë së ç’duhet duke goditur në Instagram.

Së fundmi ajo ngacmoj imagjinatën e ndjekësve duke pozuar në të brendshme, ndërsa në pjesën e gjoksit ajo e mbuloj vetëm me gjethe.

Kaq e zjarrtë dhe e bukur po duket ajo, duke mahnitur të gjithë më këtë paraqitje./Kosovarja/