Kida fut dorën nër pantollona dhe bënë foto

Kida duket në top-formë në fotografitë e reja.

Këngëtarja e njohur Kida, e nisi vitin me disa imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat shfaqet në formë shumë të mirë.

Ajo së fundi ndau disa fotografi në Instagram, ku shfaqet tërheqëse e veshur me veshje sportive, të cilat ia theksonin linjat asaj.

Në pjesën e poshtme kishte veshur një palë tuta, kurse lart një bluzë të shkurtër, në të cilën vuri në pah belin e sheshtë.

Kida mori vëmendje me gishtrinjet qe kishte futur nër pantallona dhe po dukej shumë bukur.

Ndryshe, kënga e fundit e Kidës është “Drunk”, e cila është pëlqyer nga ana e fansave të saj.