Kida gjithmonë e veçantë, në fotosesion e ri duket pehri

Kida ka realizuar një tjetër fotosesion me fotografen e talentuar, Fioralba Kryemadhi.

Artistja e famshme erdhi e veshur në të zeza dhe me stil, teksa po.zoj mbi një karrige, me flokë gërsheta dhe grim të theksuar.

Kida dukej në formë të mirë, atra.ktive dhe më ndryshe se herët e tjera teksa mori komente të shumta pozitive nga adhuruesit e saj.

Ndërkohë, kujtojmë që Kida është në përgatitje të projekteve të reja për sezonin e verës, në mesin e tyre edhe bashkëpunimin me reperin, Mozzik./Indeksonlie/