Kida ‘hot’ në imazhet nga videoklipi me Mozzik

Kida dhe Mozzik janë drejt finalizimit të projektit të ri e që është dueti i dytë i tyre.

Deri tanë dy artistët kanë zbuluar datën e lansimit dhe imazhe nga skenat e videoklipit, në njërën prej të cilave shfaqen dorë për dore.

Por, ishte Kida ajo që së fundi ka sjellur fotografi të reja nga klipi ku u shfaq tejet sek.si dhe vuri në pah linjat e saj atraktive në një veshje në të ngushta.

E veshur e tëra në të zeza, flokët të gjata dhe e kuruar deri në detajin e fundit, Kida s’kishte si të mos rrëm.bente vëmendje.

Ndërsa, rikujtojmë që dueti i Kidës me Mozzik “PP” lansohet me 3 korrik./Indeksonline/