Kida me bekine nga deti, “kallet” interneti

Orhidea Latifi, këngëtarja e njohur si Kida po i mbushë “bateritë” para nisjes së sezonës verore me plot koncerte.

Kida është shfaqur nga bregdeti me rroba plazhi.

Joshëse dhe superseksi, Kida ka mahnitur fansat në mëngjesin e së premtes./Indeksonline/

Shiko foton: