Kida ndryshon dukjen, por dëshpëron

Këngëtarja njihet për ndryshimet e shpeshta në dukje që bën.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Kida ka treguar se tashmë ka ndryshuar ngjyrën e flokëve përsëri.

Ajo lajmin e dha përmes një postimi në Instastory, ku edhe u shfaq e veshur me rroba ngjyrë të bardhë dhe me thuajse me fare pak grim, duke pozuar për kamerën.

Kida tani nga bjonde ka zgjedhur të lyejë flokët në ngjyrë të verdhë apo limoni.

Këngëtarja e dashur për publikun ka befasuar sepse nuk është se i kishin edhe shume hije kjo ngjyrë.

Vlersojeni edhe ju/InfoKosova/